Motor de eficiencia IE1
Especificación
| Estándar | IEC60034-30 |
| Tamaño do marco | 80-355 |
| Saída | 0,18 kW-315 kW |
| Clase de eficiencia | IE1 |
| Tensión/frecuencia | ≤1000V/50Hz, 60Hz |
| Grao de protección | IP55/IP56/IP65/IP66 |
| Clase de illamento/clase de aumento de temperatura | Comida/Bebida |
| Disposicións de montaxe | IM B3/IM B5/IM B35/IM V1 |
| Temperatura ambiente | -15 °C ~+40 °C |
| A humidade relativa debe ser inferior ao 90 % | |
| A altitude debe ser inferior a 1000 m sobre o nivel do mar | |
| Método de arrefriamento | CI411/CI416/CI418/CI410 |
| Deber | S1 |
| Factor de servizo | 1.0 |
Información de pedidos
● Este catálogo é só para información do usuario. Pedimos desculpas por non avisar con antelación de ningún cambio no produto.
● Ao facer o pedido, especifique o tipo de motor, a potencia, a tensión, a velocidade, a clase de illamento, a clase de protección, o método de montaxe, etc.
● Podemos deseñar e fabricar motores especiais segundo os requisitos do cliente do seguinte xeito
1. tensión, frecuencia e potencia especiais
2. clases especiais de illamento e protección
3. con caixa de bornes esquerda, extremos de dobre eixo e eixes especiais
4. Motores de alta ou baixa temperatura.
5. Uso en altitude elevada ou ao aire libre
6. Factores de maior potencia ou de servizo especial
7. con calefacción, rolamentos ou enrolamentos PT100, PTC, etc.
8. con codificador, rodamentos illados ou construción de rodamentos illados
9. Outros requisitos.









