Motores de aneis deslizantes
Datos técnicos
| Tamaño do marco | 280-800 mm |
| Saída | 75-3150 kW |
| Tensión nominal | 380 V/415 V/660 V/690 V/1140 V/3 KV/3,3 KV/6 KV/6,6 KV/10 KV/10,5 KV/11 KV |
| Disposicións de montaxe | IM B3 |
| Grao de protección | IP21/IP23/IP44/IP54/IP55/IP56 |
| Método de arrefriamento | IC01/IC016/IC611/IC616/IC666 |
| Número de polos | 4P/6P/8P/10P/12P |
| Clase de illamento | FH |
| Temperatura ambiente | A altitude debe ser inferior a 1000 m sobre o nivel do mar; -15 °C ~ +40 °C |
| Deber | S1 |
| Factor de servizo | 1.0 |
Escribe aquí a túa mensaxe e envíanosla







