Serie Y (IP23) Indución asíncrona trifásica de alta tensión
O motor de alta tensión da serie Y é un motor de indución asíncrono trifásico de gaiola de esquío. O motor ten unha clase de protección IP23, a tensión nominal é de 6 KV ou 10 KV.
Especificación
| Tamaño do marco | H355-710 mm (6 kV), H450-710 mm (10 kV) |
| potencia nominal | 220 kW-5000 kW (6 KV) 、250 kW-3550 kW (10 KV) |
| Graos de eficiencia enerxética | IE1 |
| Voltaxe e frecuencia | 6 kV/50 Hz, 10 kV/50 Hz |
| Graos de protección | IP23 |
| Graos de illamento/aumento da temperatura | F |
| Método de instalación | B3 |
| Temperatura ambiente | -15 °C ~+40 °C |
| Método de arrefriamento | IC01 |
| Deber | S1 |
| Factor de servizo | 1.0 |
Información de pedidos
● Este catálogo é só unha referencia para os usuarios. Rogamos que desculpe se algún cambio nos produtos non se especificará con antelación. Este catálogo é só unha referencia para os usuarios. Rogamos que desculpe se algún cambio nos produtos non se especificará con antelación.
● Ao realizar o pedido, teña en conta os datos nominais, como o tipo de motor, a potencia, a tensión, a velocidade, a clase de illamento, a clase de protección, o tipo de montaxe, etc.
● Podemos deseñar e producir motores especiais segundo os requisitos do cliente:
1. tensión, frecuencia e potencia especiais;
2. clase de illamento especial e clase de protección;
3. con caixa de bornes no lado esquerdo, extremos de dobre eixo e eixo especial;
4. motor de alta temperatura ou motor de baixa temperatura;
5. usado en meseta ou ao aire libre;
6. maior potencia ou factor de servizo especial;
7. con calefactor, PT100 para rolamentos ou enrolamentos, PTC e así sucesivamente;
8. con codificador, rodamentos illados ou estrutura de rodamentos illada;
9. con outros requisitos.






