Motor de eficiencia IE2
Especificación
| Estándar | IEC60034-30 |
| Tamaño do marco | 80-355 |
| Saída | 0,18 kW-355 kW |
| Clase de eficiencia | IE2 |
| Tensión/frecuencia | ≤1000V/50Hz, 60Hz |
| Grao de protección | IP55/IP56/IP65/IP66 |
| Clase de illamento/clase de aumento de temperatura | F\B |
| Disposicións de montaxe | IM B3/IM B5/IM B35/IM V1 |
| Temperatura ambiente | -15 °C -+40 °C |
| A humidade relativa debe ser inferior ao 90 % | |
| A altitude debe ser inferior a 1000 m sobre o nivel do mar | |
| Método de arrefriamento | IC411/ IC416/IC418/IC410 |
| Deber | S1 |
| Factor de servizo | 1.0 |
Equipos de produción
Instrucións de pedido
● Este catálogo é só para referencia para o cliente. Desculpe, pero se hai algún cambio no produto, non se farán notas adicionais con antelación.
● Ao facer o pedido, preste atención aos datos do pedido, como a potencia, a tensión, a velocidade, a clase de illamento, a clase de protección, o tipo de instalación, etc. do modelo de motor.
● Podemos deseñar e producir produtos de motor especiais a medida segundo as súas necesidades.
1. Tensións, frecuencias e potencias especiais.
2. Clase de illamento especial e clase de protección;
3. Lado esquerdo con caixa de conexións, extremo de dobre eixe e eixe especial;
4. Motores de alta temperatura ou motores de baixa temperatura;
5. En terras altas ou para uso ao aire libre.
6. Maior potencia ou factor de servizo especial.
7. Con calefactores, rolamentos ou enrolamentos de PT100, PTC, etc.
8. Con codificador, rodamento illado ou construción de rodamento illado.
9. Outros requisitos.









