Motores mariños YH
Os motores da serie YH son motores de indución asíncronos trifásicos totalmente pechados e refrixerados por ventilador para uso mariño.
Especificación
| Tamaño do marco | 80-355 |
| Saída | 0,75 kW-315 kW |
| Tensión/frecuencia | ≤1000V/50Hz, 60Hz |
| Grao de protección | IP55/IP56/IP65/IP66 |
| Clase de illamento/clase de aumento de temperatura | Comida/Bebida |
| Disposicións de montaxe | IM B3/IM B5/IM B35/IM V1 |
| Temperatura ambiente | 0 °C ~+45 °C |
| A humidade relativa debe ser inferior ao 90 % | |
| Método de arrefriamento | IC411 、 IC416 、 IC418 、 IC410 |
| Deber | S1 |
| Factor de servizo | 1.0 |
Información de pedidos
● Este catálogo é só unha referencia para os usuarios. Rogamos que desculpe se algún cambio nos produtos non se especificará con antelación. Este catálogo é só unha referencia para os usuarios. Rogamos que desculpe se algún cambio nos produtos non se especificará con antelación.
● Ao realizar o pedido, teña en conta os datos nominais, como o tipo de motor, a potencia, a tensión, a velocidade, a clase de illamento, a clase de protección, o tipo de montaxe, etc.
● Podemos deseñar e producir motores especiais segundo os requisitos do cliente:
1. tensión, frecuencia e potencia especiais;
2. clase de illamento especial e clase de protección;
3. con caixa de bornes no lado esquerdo, extremos de dobre eixo e eixo especial;
4. motor de alta temperatura ou motor de baixa temperatura;
5. usado en meseta ou ao aire libre;
6. maior potencia ou factor de servizo especial;
7. con calefactor, PT100 para rolamentos ou enrolamentos, PTC e así sucesivamente;
8. con codificador, rodamentos illados ou estrutura de rodamentos illada;
9. con outros requisitos.
Aplicacións
Contamos con tecnoloxía de produción avanzada e buscamos a innovación nos produtos. Ao mesmo tempo, o bo servizo mellorou a nosa boa reputación. Cremos que, sempre que comprendas o noso produto, debes estar disposto a colaborar connosco. Agardamos a túa consulta.








