Motores síncronos de reluctancia da serie SCZ
Os motores de reluctancia síncronos da serie SCZ teñen un deseño independente. O motor é un motor eléctrico trifásico cunha estrutura de rotor magneticamente anisotrópica, adopta un deseño de tamaño de cadro estándar IEC para satisfacer as diferentes necesidades dos clientes e pode proporcionar produtos das series IE5, IE4 e IE3, incluídos motores de reluctancia síncronos puros.
Especificación
| Estándar | IEC60034 |
| Tamaño do marco | Altura 80-315 mm |
| potencia nominal | 0,75 kW-200 kW |
| Graos ou eficiencia enerxética | IE5 |
| Voltaxe e frecuencia | 400 V/50 Hz |
| Graos de protección | IP55 |
| Graos de illamento/aumento da temperatura | Comida/Bebida |
| Método de instalación | B3, B5, B35, V1 |
| Temperatura ambiente | -15 °C ~+40 °C |
| A humidade relativa debe ser inferior ao 90 % | |
| A altitude debe ser inferior a 1000 m sobre o nivel do mar | |
| Método de arrefriamento | IC411 |
| Deber | S1 |
| Factor de servizo | 1.0 |
Información de pedidos
● Este catálogo é só unha referencia para os usuarios. Rogamos que desculpe se algún cambio nos produtos non se especificará con antelación. Este catálogo é só unha referencia para os usuarios. Rogamos que desculpe se algún cambio nos produtos non se especificará con antelación.
● Ao realizar o pedido, teña en conta os datos nominais, como o tipo de motor, a potencia, a tensión, a velocidade, a clase de illamento, a clase de protección, o tipo de montaxe, etc.
● Podemos deseñar e producir motores especiais segundo os requisitos do cliente:
1. tensión, frecuencia e potencia especiais;
2. clase de illamento especial e clase de protección;
3. con caixa de bornes no lado esquerdo, extremos de dobre eixo e eixo especial;
4. motor de alta temperatura ou motor de baixa temperatura;
5. usado en meseta ou ao aire libre;
6. maior potencia ou factor de servizo especial;
7. con calefactor, PT100 para rolamentos ou enrolamentos, PTC e así sucesivamente;
8. con codificador, rodamentos illados ou estrutura de rodamentos illada;
9. con outros requisitos.










