Suministro de motor CC ODM Motor sen escobillas Motor CC sen escobillas Motor BLDC Motor eléctrico Servomotor 57bl3a90 36V 24V 48V 8 polos 3000 rpm 185W 62W 125W 0.2n. M 0.4n. M 0.6n. M
"Calidade ante todo, honestidade como base, asistencia sincera e beneficio mutuo" é a nosa idea, nun esforzo por crear de forma consistente e buscar a excelencia para o subministro de motor CC ODM, motor sen escobillas, motor CC sen escobillas, motor BLDC, motor eléctrico, servomotor 57bl3a90, 36 V, 24 V, 48 V, 8 polos, 3000 rpm, 185 W, 62 W, 125 W, 0,2 N. M, 0,4 N. M, 0,6 N. M. Actualmente, agardamos unha cooperación aínda maior con clientes estranxeiros baseada en beneficios mutuos. Asegúrate de non sentirte libre de poñerte en contacto connosco para obter máis información.
"A calidade é o primeiro, a honestidade como base, a axuda sincera e o beneficio mutuo" é a nosa idea, nun esforzo por crear de forma consistente e buscar a excelencia paraMotor CC sen escobillas e motor eléctrico de China, Acéptanse pedidos personalizados con diferentes graos de calidade e deseños especiais do cliente. Agardamos con interese establecer unha cooperación boa e exitosa nos negocios a longo prazo con clientes de todo o mundo.
Os motores da serie IE4 son motores de indución de gaiola deseñados de acordo coas normas IEC e a eficiencia enerxética IE4.
Especificación
| Estándar | IEC60034-30-1 |
| Tamaño do marco | Altura de 80-450 mm |
| Potencia nominal | 0,75 kW-1000 kW |
| Graos ou Eficiencia Enerxética | IE4 |
| Voltaxe e frecuencia | 400 V/50 Hz |
| Graos de protección | IP55 |
| Graos de illamento/aumento da temperatura | Comida/Bebida |
| Método de instalación | B3, B5, B35, V1 |
| Temperatura ambiente | -15 °C ~+40 °C |
| A humidade relativa debe ser inferior ao 90 % | |
| A altitude debe ser inferior a 1000 m sobre o nivel do mar | |
| Método de arrefriamento | IC411, IC416, IC418, IC410 |
| Deber | S1 |
| Factor de servizo | 1.0 |
| Deber | S1 |
| Factor de servizo | 1.0 |



Información de pedidos
● Este catálogo é só unha referencia para os usuarios. Rogamos que desculpe se algún cambio nos produtos non se especificará con antelación. Este catálogo é só unha referencia para os usuarios. Rogamos que desculpe se algún cambio nos produtos non se especificará con antelación.
● Ao realizar o pedido, teña en conta os datos nominais, como o tipo de motor, a potencia, a tensión, a velocidade, a clase de illamento, a clase de protección, o tipo de montaxe, etc.
● Podemos deseñar e producir motores especiais segundo os requisitos do cliente:
1. Tensión, frecuencia e potencia especiais;
2. Clase de illamento especial e clase de protección;
3. Con caixa de bornes no lado esquerdo, extremos de dobre eixo e eixo especial;
4. Motor de alta temperatura ou motor de baixa temperatura;
5. Usado en meseta ou ao aire libre;
6. Maior potencia ou factor de servizo especial;
7. Con calefactor, PT100 para rolamentos ou enrolamentos, PTC e así sucesivamente;
8. Con codificador, rodamentos illados ou estrutura de rodamentos illada;
9. Co requisito doutros. "Calidade primeiro, honestidade como base, asistencia sincera e beneficio mutuo" é a nosa idea, nun esforzo por crear de forma consistente e buscar a excelencia para o subministro de motor CC ODM, motor sen escobillas, motor CC sen escobillas, motor BLDC, motor eléctrico, servomotor 57bl3a90, 36 V, 24 V, 48 V, 8 polos, 3000 rpm, 185 W, 62 W, 125 W, 0,2 N. M, 0,4 N. M, 0,6 N. M. Actualmente, agardamos unha cooperación aínda maior con clientes estranxeiros baseada en beneficios mutuos. Asegúrate de non sentirte libre de poñerte en contacto connosco para obter máis información.
Suministro de motores CC sen escobillas e motores eléctricos ODM de China. Acéptanse pedidos personalizados con diferentes graos de calidade e deseños especiais do cliente. Agardamos con interese establecer unha cooperación boa e exitosa nos negocios a longo prazo con clientes de todo o mundo.



