Motores refrigerados por nervaduras Y2
Os motores de alta tensión da serie Y2 son motores de gaiola de esquío totalmente pechados. Os motores fabrícanse cunha clase de protección IP54 e a tensión nominal é de 6 kV ou 10 kV.
Especificación
| Tamaño do marco | 355-560 (6 kV)/400-560 (10 kV) |
| Saída | 185kW-2000kW (6 kV)/185kW-1600kW(10kV) |
| Tensión/frecuencia | 6 kV,10 kV/50 Hz |
| Grao de protección | IP54/IP55/IP56/IP65/IP66 |
| Clase de illamento | F |
| Disposicións de montaxe | IM B3/IM B35/IM V1 |
| Temperatura ambiente | -15 °C ~+40 °C |
| Método de arrefriamento | IC411 |
| Deber | S1 |
| Factor de servizo | 1.0 |
Os nosos puntos fortes
1. Servizo de mostras eficiente e innovador cun sistema de control de calidade profesional e rigoroso.
2. Equipo de servizo en liña profesional, calquera correo electrónico ou mensaxe será respondido en 24 horas.
3. Temos un equipo forte listo para ofrecer un servizo integral aos nosos clientes.
4. Insistimos no cliente primeiro e no persoal cara á felicidade.
5. Ten en conta a calidade.
6. OEM e ODM, poden aceptar deseño/logotipo/marca e embalaxe personalizados.
7. Equipos de produción avanzados, rigorosas probas de calidade e sistema de control para garantir unha calidade superior.
8. Prazo de entrega rápido: temos as nosas propias fábricas e fabricantes profesionais, o que che aforra tempo nas negociacións con empresas comerciais. Faremos todo o posible para cumprir as túas necesidades.
Cremos firmemente que temos a capacidade total para ofrecerche un produto satisfeito. Queremos reunir as túas dúbidas e construír unha nova relación de sinerxía a longo prazo. Todos prometemos sinceramente: a mesma excelencia, mellor prezo; prezo exacto, mellor calidade.







