Motores modulares YL
A estrutura dos motores da serie YL está soldada con chapa de aceiro, o que proporciona unha excelente rixidez e resistencia ás vibracións. Están fabricados con estrutura de illamento F e proceso de impregnación a presión ao baleiro VPI. O sistema de rolamentos de carga e descarga continua garante un mantemento sinxelo.
Especificación
| Tamaño do marco | 355-630 (6 KV), 400-630 (10 KV) |
| Saída | 220 kW-1250 kW (6 kV), 220 kW-1120 kW (10 kV) |
| Tensión/frecuencia | 6KV, 10KV/50Hz |
| Disposicións de montaxe | IM V1 |
| Grao de protección | IP23 |
| Método de arrefriamento | IC01 |
| Clase de illamento | F |
| Temperatura ambiente | -15 °C ~+40 °C |
| Deber | S1 |
| Factor de servizo | 1.0 |
Os nosos artigos teñen requisitos de acreditación nacionais para produtos cualificados e de alta calidade, a un prezo accesible, e foron ben recibidos por persoas de todo o mundo. Os nosos produtos seguirán mellorando dentro do pedido e agardamos a colaboración con vostede. Se algún destes produtos é do seu interese, póñase en contacto connosco. Estaremos encantados de ofrecerlle un orzamento en canto recibamos as súas necesidades detalladas.
Montaxe e dimensións xerais (6KV)
| Nº de cadro | Polo | N | P | M | D | E | F | G | T | LA | AC | AD | L |
| 355 | 4,6 | 880 | 1000 | 940 | 100 | 210 | 28 | 90 | 6 | 32 | 1100 | 800 | 1800 |
| 400 | 4, 6, 8, 10 | 1000 | 1150 | 1080 | 110 | 210 | 28 | 100 | 6 | 35 | 1150 | 850 | 1900 |
| 450 | 4 | 1120 | 1250 | 1180 | 120 | 210 | 32 | 109 | 6 | 35 | 1300 | 900 | 2100 |
| 6, 8, 10, 12 | 130 | 250 | 119 | ||||||||||
| 500 | 4 | 1250 | 1400 | 1320 | 130 | 250 | 32 | 119 | 8 | 35 | 1400 | 965 | 2400 |
| 6, 8, 10, 12 | 140 | 36 | 128 | ||||||||||
| 560 | 4 | 1400 | 1600 | 1500 | 150 | 250 | 36 | 138 | 8 | 42 | 1600 | 1100 | 2500 |
| 6, 8, 10, 12 | 160 | 300 | 40 | 147 | |||||||||
| 630 | 4 | 1600 | 1800 | 1700 | 170 | 300 | 40 | 157 | 9 | 42 | 1800 | 1200 | 2900 |
| 6, 8, 10, 12 | 180 | 45 | 165 |
Nota: Os datos que aparecen na táboa son para referencia do usuario. En caso de discrepancia co ficheiro aleatorio, prevalecerá este.
Montaxe e dimensións xerais (10 KV)
| Nº de cadro | Polo | N | P | M | D | E | F | G | T | LA | AC | AD | L |
| 400 | 4,6 | 1000 | 1150 | 1080 | 110 | 210 | 28 | 100 | 6 | 35 | 1100 | 800 | 1900 |
| 450 | 4, 6, 8, 10 | 1120 | 1250 | 1180 | 110 | 210 | 28 | 100 | 6 | 35 | 1300 | 1050 | 2100 |
| 500
| 4 | 1250 | 1400 | 1320 | 130 | 210 | 32 | 119 | 8 | 35 | 1400 | 1110 | 2400 |
| 6, 8, 10, 12 | 250 | ||||||||||||
| 560 | 4 | 1400 | 1600 | 1500 | 150 | 250 | 36 | 138 | 8 | 42 | 1600 | 1200 | 2500 |
| 6, 8, 10, 12 | 160 | 300 | 40 | 147 | |||||||||
| 630 | 4 | 1600 | 1800 | 1700 | 170 | 300 | 40 | 157 | 9 | 42 | 1800 | 1300 | 2900 |
| 6, 8, 10, 12 | 180 | 45 | 165 |
Nota: Os datos que aparecen na táboa son para referencia do usuario. En caso de discrepancia co ficheiro aleatorio, prevalecerá este.






